
IXYS
IXYS Corporation (зараз вана є частиною групи корпорації Littelfuse Inc.) - американська компанія, що фокусується на силових напівпровідниках, радіочастотних (РЧ) силових напівпровідниках та цифрових та аналогових інтегральних схемах (ІС).
Компанія IXYS зі штаб-квартирою в Мілпітасі, штат Каліфорнія, та м. Лейден, Нідерланди, здобула світову репутацію провідного виробника силових напівпровідників, до яких входять дискретні MOSFET та IGBT транзистори, діоди-випрямлювачі.
Виробництво силового напівпровідника корпорації IXYS складається з транзисторів Power MOS (метал-оксид-кремній) та силових біполярних. Ці серії продуктів перетворюють електрику високої напруги або струму на звичайну.
Виробництво інтегральних схем компанії використовується для рішень аналогових, змішаних сигналів та цифрових інтерфейсів у зв'язку, таких як твердотільні реле (SSR), перемикач доступу до лінійної картки (LCAS), Litelink ™.
RF Power Semiconductors перетворюють електроенергію з високою швидкістю для посилення або прийому. Крім того, IXYS забезпечує лазерні діодні драйвери, прямий мідний зв'язок (DCB).
До лінійки продукції компанії також надходять мікроконтролери, системи детекції та керування моторами, а також різні драйвери.
Корпорацію IXYS було засновано у 1983 році в Силіконовій долині, Санта-Клара, Каліфорнія. IXYS спочатку була компанією з виробництва бездротових напівпровідникових приладів. У 1989 році IXYS забезпечив силові MOSFET-транзистори для General Motors EV1, згодом IXYS надав потужні IGBT для швидкісного поїзда KTX-II.
У 2001 році компанія придбала британського виробника напівпровідників Westcode.
У грудні 2009 року корпорація IXYS придбала Zilog, Inc, яка і зараз є дочірньою компанією корпорації.
У липні 2013 р. корпорація IXYS закінчила придбання 4-розрядної та 8-розрядної лінії мікроконтролера Samsung Electronics, а придбані у Samsung 4–8-бітові мікроконтролери запропонувала Zilog, Inc.
У серпні 2017 року компанія IXYS Corporation була придбана Littelfuse Inc.
Продукція компанії IXYS використовується понад 2500 клієнтами по всьому світу, починаючи від промислового, транспортного, телекомунікаційного, комп’ютерного, медичного, споживчого ринків та ринка чистих технологій.